Anketa

Strávite tohtoročnú dovolenku na Slovensku?
 

Kurzy

PočasieUbytovanie a služby Vytlačiť E-mail

Ubytovanie

IzbaPenzión Adam v Makove ponúka ubytovanie v šiestich dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba je vybavená chladničkou, LCD televízorom a kompletným sociálnym zariadením (sprchový kút, umývadlo, WC). Hostia majú k dispozícii plne vybavenú kuchynku s chladničkou a elektrickým sporákom a spoločenským kútikom. Nástup na pobyt je možný od 14.00 hod, izbu je potrebné uvolniť do 10.00 hod v deň odchodu.
Ubytovateľ si vyhradzuje právo telefonicky rezervovanú izbu, pokiaľ ju hosť neobsadí do 20.00 obsadiť a rezerváciu zrušiť.

Služby

Náš penzión Vám pre spríjemnenie pobytu ponúka wellnes služby (sauna, vírivá vaňa pre max 5 osôb) a malú herňu pre deti. Iste Vás poteší možnosť posedieť si v našej rodinnej vinotéke! Tu je možné stráviť príjemné chvíle pri fľaške dobrého slovenského alebo moravského vína.
Letné večery je možné stráviť pri otvorenom ohníku pod lesom alebo v besiedke penziónu, kde si hostia môžu sami pripraviť jedlá na rošte, na ražni, alebo uvariť guláš v kotlíku.
Našim hosťom je k dispozícii veľká záhrada, ktorú ocenia hlavne rodiny s deťmi.
Deti určite poteší detské ihrisko s húpačkami a šmykľavkou a veľká trampolína. 
Ochotne Vám poradíme aj pri výbere letnej alebo zimnej aktivity v okolí. Na recepcii sú k dispozícii podrobné mapy okolia, tak turistické ako aj cyklomapy.
V celom objekte penziónu je možné bezplatné wifi pripojenie k internetu.

Stravovanie

V penzióne je možné objednať si rozšírené kontinentálne raňajky, ktoré sa podávajú v jedálni penziónu. Obedy a večere nepodávame, ale nie je problémom objednať si ich v reštaurácii vzdialenej „čo by kameňom dohodil“.


 

Pocitadlo.sk

Admin